KalendarzZawody sportowe

KONKURSY SPORTOWE

Rok szkolny 2018/2019

Nazwa konkursu

miejsce

klasa

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Szachach

III m.

6a

6d

5c

2a

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych we Wspinaczce Sportowej

I m.

II m.

6d

4d

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt

III m.

8a

8a

8a

8b

8b

8b

8b

8b

Szachowa Liga Szkół Chorzowa
o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa

I m.

8b

Puchar Chorzowa Szkół Podstawowych w narciarstwie Alpejskim

I m.

 

8b

Zawody Rejonowe Szkół Podstawowych i Oddziałów Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców

III m.

(drużynowo)

8a

8b

8b

Mistrzostwa Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych i Oddziałów Gimnazjalnych

I m.

 

 

8b

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych Chłopców w Tenisie Stołowym

II m.

drużynowo

8a

8a

8b

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych Dziewcząt w Piłce Ręcznej klas VI

III m.

drużynowo

6a

6a

6b

6e

6a

6c

6c

6a

6b

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Minikoszykówce Dziewcząt w Roku Szkolnym 2018/19

III m.

6a

6a

6a

6b

6c

6c

6c

6c

6c

6d

6e

6b

Rok szkolny 2017/2018 

Nazwa konkursu

miejsce

klasa

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Szachach - grupa dziewcząt

II m.

6a

Puchar Chorzowa Szkół Podstawowych w Narciarstwie Alpejskim

I m.

7b

3d

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Koszykówce

II m.

5b

7a

7b

6d

6d

6a

6a

6c

6b

6b

6c

II Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach

III m.

6a

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym

II m.

(drużynowo)

7b

5b

6c

6d

6c

5b

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Sztafecie 8 x 50m – kategoria chłopców

III m.

(drużynowo)

5a

5b

5b

5c

5d

5d

5d

5e

Bieg Przełajowy im. J. Kusocińskiego Szkół Podstawowych w Roku Szkolnym 2017/18

III m.

6a

6c

6a

6c

6c

6b

6b

6b

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Minisiatkówce Chłopców w Roku Szkolnym 2017/18

II m.

6d

6d

6d

6d

6a

6a

7b

7b

6c

Rok szkolny 2016/2017

 

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minikoszykówka chłopców

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

I miejsce w dzielnicy (zespołowo)

Jodełka Patryk 6a

Pękała Marek 6a

Mehlich Remigiusz 6b

Graczyk Marian 6b

Nawrot Mateusz 6b

Szymczykowski Jakub 6b

Kaczor Wiktor 6c

Kania Mateusz 6c

Mateja Alan 6c

Stanowski Dominik 5b

 

 

2.           

Szachowa Liga Szkół Chorzowa  Puchar Prezydenta Miasta               

 

I miejsce na jednej szachownicy Lena Obrochta 5a

  

 

 

 

Współpracujemy z: