KalendarzWiedzowe

KONKURSY WIEDZOWE

Rok szkolny 2018/2019

Nazwa konkursu

miejsce

klasa

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

wynik bardzo dobry

 

wyróżnienie

8a

 

 

2c

5b

5c

5c

5c

5b

5a

7a

8a

8b

8a

8a

7a

7a

7a

8b

3a

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „FOX 2019”

wynik bardzo dobry

wynik dobry

5c

 

5a

7a

8a

8b

8a

8b

Interaktywny turniej z okazji 150 – lecia nadania praw miejskich Królewskiej Hucie
i 100 – lecia Niepodległości Polski

I m. zespołowo

 

II m. indywidualnie

6a

5a

6c

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MEMORY MASTER

laureat II stopnia

 

 

 

 

 

 

laureat III stopnia

 

 

 

 

wyróżnienie

5a

5b

6b

8a

8b

8b

8b

8b

4c

5a

5b

8a

8b

8b

5a

5b

5b

6b

7a

7a

Miejski Konkurs Wiedzy
o Krajach Anglojęzycznych

II m.

8a

8a

8a

Miejski Konkurs Matematyczny „Z matematyką w XXI wiek”

I m.

II m.

8a

8a

Międzynarodowe Zawody Matematyczno – Fizyczne „Nabój Juniora”

I m. drużynowo

 

8a

8a

8a

8a

 

XVI Turniej Scrabble – konkurs miejski

I m.

 

 

III m.

5d

7a

7a

8b

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

laureat

8a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

finalista

8a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

laureat

finalista

8a

8a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

laureat

8a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

finalista

8a

8a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego

laureat

7a

XVI Mistrzostwa Polski
w Grach Matematycznych
i Logicznych

finalista

7a

7a

5a

5c

5b

II etap Miejskiego Konkursu
z Języka Angielskiego

I m.

II m.

III m.

8a

8a

8a

Miejski Konkurs Ortograficzny „Corrida ortograficzna 2019”

I m.

grupa IV – VI

I m.

grupa VII - VIII

6d

5c

8a

8a

VI edycja Powiatowego Konkursu Matematyczno – Informatycznego
„Z myśleniem za pan brat”

II m.

3b

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

tytuł KAONA

8a

IV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” – etap powiatowy

tytuł Mistrza

(drużynowo)

5b

5c

7a

PIX 2019 – Ogólnopolskie Mistrzostwa w Programowaniu

laureat

2a

2a

2a

2b

2b

2c

2c

2c

2c

4d

6a

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej “Milenium”

III m.

4d

6a

Miejski Konkurs Matematyczny „Maraton Matematyczny”

III m.

3b

4c

XXVII Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Nudna Matematyka”

IV m.

4c


Rok szkolny 2017/2018

Nazwa konkursu

miejsce

klasa

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

Wynik bardzo dobry

7a

7a

Wyróżnienie

2a

2a

2b

2b

3d

3f

3f

4a

4b

4c

5b

5e

6d

7a

7a

7a

7b

Miejski Konkurs Języka Angielskiego

I m.

7a

II m.

 

7a

III m.

7a

„Ortomaniak 2018 „– Wielkie Dyktando XVIII Miejskiego Konkursu Ortograficznego

III m.

3e

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

III m.

5b

5b

5b

5b

Miejski Konkurs Ortograficzny „Corrida Ortograficzna”

II m.

4c

5d

„Z językiem polskim za pan brat” Konkurs dla klas czwartych szkół chorzowskich

I m.

4c

4c

4c

III m.

4c

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

Wynik bardzo dobry

4a

7a

Wynik dobry

 

7a

7a

7a

7a

Konkurs grafiki komputerowej dla kl. 1-3 „Bezpieczne zabawy na śniegu i lodzie”

III m.

3d

Wyróżnienie

3e

Miejski Konkurs Frazeologiczny

II m.

7a

7a

„Z przymrużeniem oka” VIII Miejski Konkurs Frazeologiczny

III m.

6b

Miejski Konkurs „Z matematyką w XXI wieku”

Wyróżnienie

7a

„Nudna Matematyka” – XXVI Wojewódzki Konkurs Matematyczny

II m.

4b

Miejski Konkurs „Maraton matematyczny”

III m.

III m.

3c

4b

Miejskie Eliminacje – „Mały Okręgowy Konkurs Recytatorski”

III m.

6a

 

Wyróżnienie

4c

Miejski Konkurs Recytatorski „Miłość niejedno ma imię”

III m.

 

4a

 

Wyróżnienie

4c

Miejski Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych „Bajcik 2018”

I m.

 

6d

 

II m.

5a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureat

Laureat

7a

7a

 

 

Rok szkolny 2016/2017

 

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

1.

 

MiędzyszkolnyTurniej  Scrabble

 

           

III miejsce – Wiktor Kaczor 6c

 

2.

 

Regionalna Bytomska Olimpiada z Języka Angielskiego

 

 

III miejsce – Barbara Klause  6b

 

3.   

 

Regionalny Konkurs Matematyczny „Mistrzowie Logiki”   

 

 

I miejsce zespołowo – Martyna  Szalecka 6c , Paulina Mruczek 6a

 

4.

 

X Miejski Konkurs Ortograficzny (Dyktando) 

 

 

Magdalena Stoksik  6b - III  miejsce

Barbara Klause 6b – wyróżnienie

 

5.

 

Miejski Konkurs „ Z językiem polskim za pan brat”

 

 

III miejsce – recytacja

Aleksandra Kraśniewska 4a

 

6.

 

 

Miejski Konkurs „Ortomaniak Chorzowa 2017”

 

 

 

I miejsce i tytuł Ortomaniak Chorzowa  2017 – Martyna Lipiec 3c

Malwina Paw 3a – wyróżnienie

 

7.

 

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej „Milenium” 

 

 

Anna Ślusarczyk 6c – wyróżnienie

 Weronika Polaczek 2d – wyróżnienie

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2017”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienia:

Kacper Cieśla 5d

Martyna Lipiec 3c

Dariusz Gajek 3d

Zofia Kubat 3b

Paulina Mruczek 6a

Dorota Kwiatkowska 4c

Mateusz Banaś 4d

Jessica Hamot 2f

Magdalena Krupa 2f

Roksana Lewandowska 2e

 

9.

Międzyszkolny konkurs dla uczniów klas III

 

I miejsce zespołowo:

Dariusz Gajek 3d

Natalia Czyż 3c

10.

Miejski Konkurs „ Maraton Matematyczny”

 

wyróżnienie - Remigiusz Kochan 3c

 

 

 

 

 


 

 

 

Współpracujemy z: