TrofeumOsiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych

ROK SZKOLNY 2015/16

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA

Konkurs miejski „Drugie życie śmieci”

II miejsce: Nicole Gajda 3a, Dominik Brzozowski 3a, Alicja Filipek 3a

Konkurs miejski „Zbieramy żołędzie”

I miejsce: Maja Broniszewska 3b, Julia Gallus 2a, Szymon Lalik 3b, Marek Krakowski 2b, Patryk Roskosz 3b, Martyna Kozłowska 2d, Magdalena Kozłowska 1d, Daniel Iłczyk 3b, Nikola Kania 5b, Natalia Łopińska 2a, Alan Szulc 2b

V Ogólnopolski Konkurs Tańca Śląskiego „Trojak 2015”

V miejsce: Bartosz Chyra 3a, Alicja Filipek 3a

II Konkurs Sztuki Recytatorskiej Poezji Patriotycznej dla Uczniów Szkół Podstawowych

III miejsce:Klara Colik 1d

Miejski Konkurs Plastyczny „Kubuś i prosiaczek”

Wyróżnienie: Aleksandra Hałat 2a

XII Międzyszkolny Konkurs Scrabble

Wyróżnienie: Beata Doniecka 6c

XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych

I miejsce (etap rejonowy): Wojciech Kwiatkowski 6c

Miejski Konkurs Plastyczny „Aniołowo”

I miejsce: Karolina Segda 2c (w kategorii szkół podstawowych)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureat: Wojciech Kwiatkowski 6c

Międzyszkolny Konkurs Hafciarski pt.: „Najpiękniejsza Bombka Bożonarodzeniowa”

I miejsce: Milena Rosa 2a, II miejsce: Oliwia Kurda 2a,
III miejsce: Julia Kurda 2a

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia:  Marek Krakowski, Magdalena Gierek, Remigiusz Kochan,  Marta Gagat, Alicja Filipek, Magdalena Blewaska, Szymon Lalik, Jakub Kaczmarek, Wojciech Kwiatkowski 6c
wynik bardzo dobry: Kacper Cieśla 4d, Adam Selega 4d,
Sandra Lesz, Paulina Mruczek

Miejski Konkurs Recytatorski „Mały OKR”

II miejsce: Magdalena Galas 1a

Miejski Konkurs Ortograficzny „Corrida ortograficzna”

III miejsce: A. Mueller 6d, M. Stoksik 5b, B. Klause 5b

XVII Miejski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

III miejsce:  A. Mueller 6d, A. Dudek 5c, M. Majewska 3c,
W. Witkowska 3c

IX Miejski Konkurs Ortograficzny

III miejsce: Aleksandra Mueller 6d

Miejski Konkurs „Z językiem polskim za pan brat”

I miejsce: G. Trutwin 4b, K. Ciesla 4d, W. Urbańska 4c

Konkurs Miejski „ Zielony mosteczek ugina się, czyli śląskie umiłowanie przyrody”

III miejsce (cz. literacka): Aleksandra Kraśniewska 3a
wyróżnienie (cz. plastyczna): Emilia Madyś 3a

Konkurs Miejski „Jak wyobrażam sobie instalację do utylizacji odpadów”

I miejsce: Konrad Plisak 5c
wyróżnienia: Paulina Mruczek 5a, Sandra Droździok 5a, Rowena Moniot 5a, Monika Buchwald 5a

Miejski Konkurs Recytatorski „Miłość niejedno ma imię”

 

I miejsce: Lilianna Banaś 2a,
II miejsce: Zuzanna Mazur 2c

wyróżnienia: W. Pękała 4a, Filip Rybus 4a

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Okno”

Wyróżnienie: Kamil Rutkowski 6b

Miejski Konkurs Wiedzowy „ Historia i sztuka w Starożytności”

II miejsce: R. Kmiecik 5a
III miejsce: R. Moniot 5a
wyróżnienie: E Cichy 6d

Konkurs „II Miejski Maraton Matematyczny”

 

III miejsce: Alicja Filipek 3a, Gabriela Trutwin 4b

Miejski Konkurs Matematyczny „Wieloryb”

Laureat Wojciech Kwiatkowski 6c

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach

I miejsce: Lena Obrochta 4a

ROK SZKOLNY 2014/15

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA

Miejski konkurs grafiki komputerowej „Milenium”

Sandra Droździok  kl. 4 – III miejsce

Wiktoria Urbańska kl. 3 – wyróżnienie

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców – mistrzostwa Chorzowa

Jakub Słota kl. 6b – I miejsce

Krzysztof Słota kl. 6b – I miejsce

Kamil Swikszcz kl. 6b – I miejsce

Jakub Lewandowski kl. 6c – I miejsce

Daniel Pawlik kl. 6c – I miejsce

Bartosz Małoszyc kl. 6a – I miejsce

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców – zawody rejonowe

Jakub Słota kl. 6b – I miejsce

Krzysztof Słota kl. 6b – I miejsce

Kamil Swikszcz kl. 6b – I miejsce

Jakub Lewandowski kl. 6c – I miejsce

Daniel Pawlik kl. 6c – I miejsce

Bartosz Małoszyc kl. 6a – I miejsce

Miejski konkurs fotograficzny i plastyczny z cyklu
 „W przyjaźni z naturą” pt. „Mój pupil”

E. Cichy kl. 5d – I miejsce

K. Wojtyła kl. 6a – II miejsce

M. Bełkot kl. 6c – wyróżnienie

A. Jelonek kl. 4a – wyróżnienie

J. Pająk kl. 6b – wyróżnienie

Miejski konkurs piosenki świetlicowej „Wiosenne nutki”

Maja Majewska kl. 2c – I miejsce

Karolina Młynarczyk kl. 2c – I miejsce

Wiktoria Witkowska kl. 2c – I miejsce

Marta Bubula kl. 2c – I miejsce

Lena Goj kl. 2c – I miejsce

Miejski konkurs „Maraton matematyczny”

Kacper Cieśla kl. 3d – I miejsce

Paulina Mruczek kl. 4a – II miejsce

Międzyszkolny konkurs matematyczno – informatyczny
„Z myśleniem za pan brat”

Kacper Cieśla kl. 3d – II miejsce

Międzyszkolny konkurs „Dzieciaki na szóstkę”

Gabriela Stępień kl. 3c – I miejsce

Kacper Cieśla kl. 3d – wyróżnienie

 Mistrzostwa Chorzowa w  Mini Piłce Ręcznej Chłopców

Krzysztof Słota kl. 6b – II miejsce

Jakub Słota kl. 6b – II miejsce

Kamil Swikszcz kl. 6b – II miejsce

Adam Brudek kl. 6b – II miejsce

Daniel Pawlik kl. 6c – II miejsce

Bartosz Małoszyc kl. 6a – II miejsce

Patryk Tkocz kl. 6a – II miejsce

Jakub Gwazdacz kl. 5b – II miejsce

Jakub Lewandowski kl. 6c – II miejsce

Dyktando – konkurs miejski

Rafał Bakalarz kl. 6a – II miejsce

Dominika Wasilewska kl. 6a – III miejsce

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Daniel Iłczyk kl. 2b – wyróżnienie

Julia Zamora kl. 2b – wyróżnienie

Adam Selega kl. 3d – wyróżnienie

Gabriela Stępień kl. 3c– wyróżnienie

Barbara Klause kl. 4b – wyróżnienie

Paulina Mruczek kl. 4a– wynik bardzo dobry

Rafal Bakalarz kl. 6a – wynik bardzo dobry

Miejski Konkurs Matematyczny „Wieloryb”

Rafał Bakalarz kl. 6a – wyróżnienie

Miejski konkurs hafciarski „Wielkanocna pisanka”

Oliwia Kurda kl. 1a – III miejsce

Rejonowe Zawody Szachowe Szkół Podstawowych

Lena Obrochta kl. 3b – I miejsce

Magdalena Wiorek kl. 3a – I miejsce

Alicja Filipek kl. 2a – I miejsce

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Koszykówce Chłopców

Krzysztof Słota kl. 6b – III miejsce

Jakub Słota kl. 6b – III miejsce

Adam Brudek kl. 6b – III miejsce

Jakub Radzik kl. 6a – III miejsce

Daniel Pawlik kl. 6c – III miejsce

Bartosz Małoszyc kl. 6a – III miejsce

Patryk Tkocz kl. 6a – III miejsce

Jakub Gwazdacz kl. 5b – III miejsce

Jakub Lewandowski kl. 6c – III miejsce

Nikolas Widera kl. 6a – III miejsce

III Ogólnopolski Konkurs „Ekolog – poeta” „Las domem zwierząt”

Piotr Kos kl. 6a – II miejsce

XVI Miejski Konkurs Recytatorski „Miłość niejedno ma imię”

Julia Wiorek kl. 6a – II miejsce

Liliana Banaś kl. 1a – III miejsce

Magdalena Gierek kl. 1c – wyróżnienie

Wioletta Pękała kl. 3a – wyróżnienie

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców

Kamil Swikszcz kl. 6b – III miejsce

Krzysztof Słota kl. 6b – III miejsce

Jakub Słota kl. 6b – III miejsce

Jakub Radzik kl. 6a – III miejsce

Michał Matuszek kl. 5a – III miejsce

Bartosz Małoszyc kl. 6a – III miejsce

Jakub Gwazdacz kl. 5b – III miejsce

Bartosz Gawron kl. 5a – III miejsce

Dawid Kurek kl. 5b – III miejsce

Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Piłce Nożnej

Bartosz Gawron kl. 5a – II miejsce w Chorzowie

Michał Matuszek kl. 5a – II miejsce w Chorzowie

Kacper Pasteczko kl. 5a – II miejsce w Chorzowie

Jakub Gwazdacz kl. 5b – II miejsce w Chorzowie

Dawid Kurek kl. 5b – II miejsce w Chorzowie

Jakub Muster kl. 5c – II miejsce w Chorzowie

Damian Dajka kl. 5a – II miejsce w Chorzowie

Mistrzostwa Chorzowa Szkół Podstawowych w Szachach

L. Obrochta kl. 3b – I miejsce drużynowo

M. Wiorek kl. 3a  – I miejsce drużynowo

L. Obrochta kl. 3b – I miejsce indywidualnie

Konkurs plastyczny organizowany w ramach II Regionalnej Dziecięcej Konferencji Naukowej pt. : „Ptaki i inne zwierzęta w mieście”

Adam Pustelnik kl. 2a – III miejsce

Aleksandra Hałat kl. 1a – II miejsce

Oliwia Kurda kl. 1a – III miejsce

Malwina Paw kl. 1a – II miejsce

Miejski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny
 „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”

Martyna Lipiec kl.1c – I miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kartka do Świętego Mikołaja”

Amanda Woźniak kl. 1a – II miejsce

Sara Madyś kl. 1a – wyróżnienie

Julia Galus kl. 1a – wyróżnienie

Daniel Iłczyk kl. 2b – II miejsce

Regionalny Konkurs Przyrodniczy „Planeta Ziemia – woda”

Finaliści etapu regionalnego:

Dominika Wasilewska kl. 6a

Rafał Bakalarz kl. 6a

Międzyszkolny Turniej Scrabble

Rafał Bakalarz kl. 6a – I miejsce

Piotr Borowy kl. 6a – wyróżnienie

XVII Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej
 „Promuj Śląsk”

Martyna Lipiec – III miejsce

 

Współpracujemy z: