TrofeumKonkursy w roku szkolnym 2020/2021

Konkursy w klasach I - III


 

Nazwa /zasięg konkursu/  

Termin

Odpowiedzialn

Szkolne eliminacje do konkursu recytatorskiego Mały OKR

Luty - marzec 2021

M. Szatko

A. Jargieło

Szkolny konkurs recytatorski „Miłość niejedno ma imię”

Kwiecień - maj 2021

M. Szatko

A. Jargieło

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Kwiecień - maj 2021

I. Trzeciak
A. Mika

Powiatowy Konkurs Matematyczno – Informatyczny dla klas III

Marzec - kwiecień 2021

A Wicher

Szkolny konkurs matematyczny dla klas III „Od Ali i Asa do Pitagorasa”

Luty 2021

T. Ginalska

K. Ogermann


 


 

Konkursy w klasach IV – VIII


 

 Humanistyczne

Nazwa /zasięg konkursu/

Termin

Odpowiedzialni

Eliminacje do zewnętrznych konkursów recytatorskich – Mały OKR, Miłość niejedno ma imię

według potrzeb
i możliwości

Aleksandra Dąbroś
Klaudia Grudniok

Marta Kubarek
Monika Kierepko

Katarzyna Olma
Monika Berke

Eliminacje do zewnętrznych konkursów ortograficznych, językowych – Corrida ortograficzna, Byki i byczki

według potrzeb
i możliwości

Aleksandra Dąbroś
Klaudia Grudniok

Marta Kubarek
Monika Kierepko

Katarzyna Olma
Monika Berke

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

- język polski

 

 

 

 

- historia

listopad (1. etap szkolny)

 

 

 

 

 

listopad (1. etap)

Aleksandra Dąbroś
Klaudia Grudniok

Marta Kubarek
Monika Kierepko

Katarzyna Olma
Monika Berke

 

Danuta Popenda

Janina Janik

Konkurs poetycki Jesienna chryzantema dla klas 7-8

listopad - według potrzeb i możliwości

Monika Kierepko

Szkolny konkurs historyczny – upamiętnienie powstań śląskich

listopad

Danuta Popęda
Janina Janik
Ewa Kondera

Konkursy muzyczne

według potrzeb
i możliwości

Ewa Jarczewska

Uczczenie Święta Niepodległości i 100.rocznicy powstań śląskich

według potrzeb
i możliwości

Danuta Popenda

Janina Janik

Konkursy plastyczne

według potrzeb
i możliwości

Ewa Kondera


 

Matematyczno – przyrodnicze


 

Nazwa /zasięg konkursu/

Termin

Odpowiedzialni

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

listopad

 

A. Golec

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

listopad

Z. Kośmider

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

listopad

A.Krupa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

listopad

I. Pawlaczyk - Korek

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

listopad

M.Hadzik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

marzec

M. Hadzik

Z matematyką w XXI w.”

listopad

A. Zamora

Mistrzostwa Polski w Grach Logicznych i Matematycznych

kwiecień

A. Kuzior

Międzynarodowe Zawody Matematyczno – Fizyczne „Nabój”

grudzień

A.Golec

Regionalny Konkurs Drużynowy z Chemii „Duety Chemiczne”

marzec

Z.Kośmider

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

wrzesień

A.Pażdzierniok

Konkurs „Eksperyment Łańcuchowy”

marzec

A.Pażdzierniok

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej „Millenium”

maj

A.Wicher

Językowe


 

Nazwa /zasięg konkursu/

Termin

Odpowiedzialni

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego

listopad 2020

Katarzyna Chruszcz

Olimpiada Bytomska

styczeń 2021

Katarzyna Chruszcz

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

luty/marzec 2021

Barbara Salwerowicz

Miejski konkurs z języka angielskiego SP12

kwiecień 2021

Natalia Pisarek

Memory Master

Kwiecień / maj 2021

Zuzanna Kośmider

Szkolny Konkurs z języka angielskiego dla klas 2-3

maj 2021

Anna Ciba



 

Współpracujemy z: