KalendarzKalendarz imprez szkolnych

KALENDARZ IMPREZ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Wrzesień:

  • Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas pierwszych – p. A. Gruszka – Zorychta, p. D. Tereszyńska, wychowawcy klas
  • Narodowe czytanie – akcja pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej – M. Szatko, M. Kierepko
  • Wolność czytania – p. M. Szatko
  • Dzień Chłopaka – wych. w klasach
  • Dzień Języków Obcych – Europejski Dzień Zagadek – naucz. j. ang.
  • Rajd Miejski – p.  I. Pawlaczyk - Korek

 

Październik:

  • Tydzień z tabliczką mnożenia – z okazji Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia – p.  A. Golec
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego – opiekunowie SU
  • Święto Biblioteki – biblioteka
  • Halloween – naucz. j. ang.
  • Escape room dla klas 2-3, 7-8 – nauczyciele j. ang.
  • konkurs wiedzowy 2-8 – nauczyciele j. ang.
  • Pasowanie uczniów klas 1 – wychowawcy
  • Święto Edukacji Narodowej – p. A. Wicher,  p. N. Pisarek, p. E. Jarczewska

 

Listopad:

  • Święto Dziękczynienia – nauczyciele j. ang
  • Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej – p. A. Zamora, p. A. Golec
  •  Próbny egzamin dla klasy 8 – nauczyciele uczący w kl. 8
  • Dzień Pluszowego Misia – p. M. Szatko
  • Uroczystość z okazji Święta Niepodległości – p. E. Jarczewska, p. J. Janik, p. D. Popenda

 

Grudzień:

  • „Prezent pod choinkę – akcja ogólnopolska – p. K. Grudniok, p. B. Cichy
  • Kolędnicy misyjni – kolędowanie w ramach Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci – nauczyciele religii
  • Mikołajki – opiekunowie SU
  • Jasełka i kolędowanie – p. D. Tereszyńska, p. Agata Gruszka – Zorychta, p. M. Korelus, , p.  E. Jarczewska

 

Styczeń:

  • Bal karnawałowy - wych. klas I – III

 

Luty:

 

  • Przyjęcie uczniów klas pierwszych do grona czytelników – M. Szatko

 

Marzec:

  • Dzień św. Patryka - nauczyciele jęz. ang.
  • Próbny egzamin dla klas 7, 8 – nauczyciele uczący w kl. 7 i 8
  • Dzień liczby π – p. A. Zamora
  • Droga Krzyżowa dla dzieci – przygotowanie i towarzyszenie dzieciom w nabożeństwach - nauczyciele religii
  • Współorganizacja rekolekcji szkolnych - nauczyciele religii
  • Dzień Kobiet – wych. Klas 1 – 8
  • Święto Wiosny – opiekun SU i MSU

 

Kwiecień:

  • Przygotowanie uroczystości związanej z I komunią klas 3 - nauczyciele religii
  • Sprawdzian ósmoklasisty
  • Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci – M. Szatko

 

Maj:

  • dyskoteka Erasmus+ - nauczyciele j. ang
  • Egzamin praktyczny na kartę rowerową – p. A. Bernal
  • Rajd Korczaka – p. I. Pawlaczyk – Korek
  • Tydzień Bibliotek – zajęcia dla uczniów w Bibliotece Pedagogicznej – p. M. Szatko
  • 3 Maja, powstania śląskie – p. J. Janik, p. D. Popenda

 

 

 

Czerwiec:

 

  • Dzień Dziecka – p. A. Mika, p. T. Ginalska, p. A. Terlega, p. J. Tomecka
  • Prezentacje talentów w CHCK – p. A. Gruszka – Zorychta, p. M. Korelus, p. M. Ruszkiewicz
  • Szkolny Dzień Sportu - nauczyciel wych. fiz.
  • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – kl. 1-2 p. K. Ogermann, p. A. Mika; kl. 3-4 p. T. Ginalska, p. M. Bargiel; kl. 5-6 p. I. Pawlaczyk, p. M. Kuś; kl. 7-8 p. Z. Kośmider, p. K. Grudniok

 

 

Pozostałe informacje w zakładce „świetlica” oraz „Samorząd Uczniowski”

 

Współpracujemy z: