KalendarzArtystyczne

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

Rok szkolny 2018/2019

Nazwa konkursu

miejsce

klasa

Regionalny Interdyscyplinarny Konkurs „Święta Bożego Narodzenia 2018” – kategoria kolęda

I m.

2a

2a

2a

2a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”

II m.

 

8b

 

 

Miejski Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej „Starochorzowska nutka”

I m.

4a

4a

4a

3a

3a

3a

3a

Miejski Konkurs „Twój talent – twoim przyszłym zawodem”

I m. w kategorii krawieckiej

II m. w kategorii krawieckiej

8b

 

 

8a

XVII Miejski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

I m. (zespołowo)

 

 

 

 

 

I m.

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

5c

XIV Starochorzowski Przegląd Kolęd i Pastorałek

I m.

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

2a

2a

2a

2a

2a

 

Miejski Konkurs Kolęd
i Pastorałek Polskich

I m.

3a

3a

3a

3a

2a

2a

2a

3a

3a

2a

XI Regionalny Konkurs Piosenki Dziecięcej

II m.

zespołowo

 

 

 

 

 

3a

3a

3a

3a

3a

3a

2a

2a

2a

2a

2a

2a

4a

4a

4a

3a

XIV Regionalny Konkurs Kolęd
i Pastorałek Polskich

I m.

(zespołowo)

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

Wojewódzki konkurs plastyczno – językowy na zilustrowanie idiomu angielskiego

wyróżnienie

8b

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jestem bezpieczny na drodze”

I m.

3b

XV Przegląd Wokalny „Solo i w duecie”

III m.

 

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

2a

2a

2a

3a

3a

6c

6c

I Regionalny Konkurs Piosenki Turystycznej „Powędruj z nami”

II m.

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

Miejski Konkurs Recytatorski „Szymborska i inni nobliści”

III m.

 

6a

Ogólnopolski Konkurs Poetycki
„O złotą jesienną chryzantemę”

I m.

wyróżnienie

8a

8b

Miejski Konkurs Recytatorski dla Uczniów Szkół Podstawowych
 i Gimnazjów „Mały OKR 2019”

I m.

 

II m.

 

 

III m.

8a

5a

3a

4b

8a

2c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza pisanka”

III m. w kategorii klas
I - III

2b

IX Wojewódzki Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

II m.

 

3a

3a

3a

3a

3a

3a

Miejski Konkurs Recytatorski „Miłość niejedno ma imię”

wyróżnienie

4b

Miejski konkurs plastyczny - „Aniołowo”

wyróżnienie

2b

Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dziecięcej”

Laureat

8a

Rok szkolny 2017/2018

 

Nazwa konkursu

miejsce

klasa

Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Siemianowice 2018”

III m.

2a

2a

2a

2a

3f

3f

3f

3f

3f

Miejski Konkurs Świetlicowy „Wiosenne nutki”

I m.

2a

3f

3f

3f

VIII Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej

I m.

2a

2a

2a

2a

2a

2a

„Małpi gaj”– zaprojektuj wyjątkowy plac zabaw dla zwierząt” – konkurs plastyczny

I m.

(zespołowo)

1b

1b

1b

1b

1b

1b

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3d

3d

3e

3g

3g

3g

3g

3g

3g

3g

3g

4c

4c

4c

4c

4d

Miejski Konkurs Recytatorski „Niektórzy lubią poezję… twórczość W. Szymborskiej i …innych noblistów”

II m.

7a

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowy

Wyróżnienie

7a

„Teatr to” – wojewódzki konkurs plastyczny Teatru Ateneum

Wyróżnienie

4a

Mały OKR – etap miejski

Wyróżnienie

7a

Przegląd Wokalny „Solo i w duecie”

Wyróżnienie

5c

Konkurs Plastyczny „Moje małe zoo”

II m.

3a

III m.

1c

Interdyscyplinarny Konkurs Bożonarodzeniowy – „Nieść radość wszystkim wokół”

Wyróżnienie

7b

Miejski konkurs grafiki komputerowej dla kl. 1-3 „Bezpieczne zabawy na śniegu i lodzie”

III m.

3d

Wyróżnienie

3e

Miejski Konkurs Poetycki „O złotą, jesienną chryzantemę”

III m.

7a

Wyróżnienie

7a

„Aniołowo”- konkurs plastyczny

III m.

3g

„Twój talent - twoim przyszłym zawodem”

III m. w kat. fotografia

7a

Ogólnopolski konkurs taneczny „TROJAK 2017”

I m.

5a

5a

III m.

5a

5a

XV Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek Polskich

I m.

(zespołowo)

3f

3f

3f

1c

2a

2a

2a

3a

3a

I Miejski Przegląd Widowisk Jasełkowych

I m.

(zespołowo)

3f

3f

3f

1c

2a

2a

2a

3a

3a

4a

4a

4d

4a

4a

4a

3a

4c

4c

2a

2a

2a

2a

2a

2a

3a

3f

3f

3f

3f

3g

3g

Wojewódzki Starochorzowski Przegląd Kolęd i Pastorałek

I m.

(zespołowo)

3f

3f

3f

1c

2a

2a

2a

3a

3a

XX Festiwal Twórczości Dzieci Szkolnych - kategoria teatralna

I m.

(zespołowo)

3f

3f

3f

3f

3f

3a

3a

3a

3a

2a

2a

2a

1c

4a

4a

4a

4a

4c

4c

4d

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej „Milenium „ XVII edycja - 2018

III m.

 

2b

 

II m.

7b

 

Wyróżnienie

 

6c

5a

Miejski Konkurs „Drugie życie śmieci”

III m.

5b

5b

5d

Eliminacje miejskie do Ogólnopolskiego Turnieju „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

III m.

5b

5b

5b

5d

XVII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Francja w moich oczach – trzy kolory”

Wyróżnienie

7b

Miejski konkurs plastyczny „Moje największe marzenie”

III m.

3a

Wyróżnienie

3a

3a

Miejski Konkurs Poetycki „Miłość niejedno ma imię”

III m.

4a

3b

Wyróżnienie

2a

4c

 

Rok szkolny 2016/2017

 

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

1.

Miejski konkurs poetycki „Co w trawie piszczy?”

           

Wyróżnienie  Maja Byrczek 3f (świetlica),

Martyna Lipiec 3c  (świetlica)

2.

Konkurs miejski „Drugie życie śmieci”

 

     

 

II miejsce (klasy I - III) – Piotr Czaja , Klara Colik, Katarzyna Blachnik kl. 2d; II miejsce  (klasy IV- VI) – Nicole Gajda 4a, Dominik Brzozowski 4a, Alicja Filipek kl. 4a

3.    

Miejski Konkurs Poezji Patriotycznej

 

 

Aleksandra Kraśniewska  4a– wyróżnienie, Wioletta Pękała 5a – wyróżnienie

4. Miejski konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”  

 

III miejsce Magdalena Kozłowska 2d, Piotr Czaja 2d – wyróżnienie,  Marlena Szyguła 3a - wyróżnienie

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIX Miejski Festiwal Kultury Młodzieżowej – Grupa teatralna GRATKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie -

Karolina Felisiak 5a

Wioletta Pękała 5a

Szymon Minałto 5a

Paulina Hansel 5a

Wiktoria Kiołbasa 5b

Nicola Cepa 5b

Magdalena Wiorek 5b

Aleksandra Łomińska 5b

Wiktoria Ćmiel 5b

Otylia Szymańska 5b

Wiktoria Dolecka 5b

Patrycja Rudzka 5b

Natalia Skolik 6b

Wiktoria Osadnik 6b

6. Konkurs Recytatorski „Mały OKR”  

 

I miejsce - Wioletta Pękała 5a

III miejsce -  Filip Rygus 5a

7. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Podziel się świąteczną radością  

 

Mariusz Ponicki 1b – II miejsce

Marlena Szyguła 3a – III miejsce

Amanda Woźniak 3a – wyróżnienie

8.

XXI Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Jasełkowych w MDK Ruda Śląska

(pod opieką A. Białoń, D. Tereszyńska)
  nagroda rzeczowa i dyplom
9.

 

XVIII edycja regionalnego konkursu interdyscyplinarnego Święta Bożego Narodzenia 2016 pod hasłem  „Nieść radość wszystkim wokół...”

  Sandra Lesz 6a – II miejsce
10.

 

Konkurs miejski z cyklu „Mój Chorzów” pod hasłem „Unieś głowę”

  Sandra Lesz 6a – II miejsce

11.

 

 

VII Ogólnopolski Konkurs Tańca Śląskiego „Trojak2016”

 

 

 

Alicja Filipek, Kamil Supergan 4a – IV miejsce, Aleksandra Kraśniewska, Mateusz Niemier 4a – VII miejsce

 

12.

 

XVIII Miejski Konkurs Recytatorski „Miłość niejedno ma imię”

 

 

Liliana Banaś 3a - II miejsce

Wioletta Pękała – wyróżnienie

Helena Gach 2b – wyróżnienie

 

13.

 

 

XI Festiwal Piosenki Świetlicowej „Wiosenne nutki”   

 

 

 

III miejsce -

Joanna Łomińska

Milena Kwiatkowska

Karolina Segda

14.

Krajowy Konkurs Plastyczny „Aniołowo”

 

wyróżnienie – Gabriela Skupień 5c

15.

Plener malarski dla przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów Chorzowa, Katowic i Świętochłowic

 

wystawa poplenerowa I miejsce – Barbara Klause 6b

Współpracujemy z: