KalendarzSukces naszej uczennicy

Sukces naszej uczennicy Mai Widery z kl.8a w ogólnopolskim konkursie matematyczno-iformatycznym InstaLogik, którego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Gratulujemy!

KalendarzŚwietlica zaprasza do wspólnej zabawy

KalendarzPodpisanie umowy z Uniwersytetem Ekonomicznym

6 marca 2020 r. dyrektor SP 1 mgr Aleksandra Dąbroś podpisała umowę partnerską z rektorem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dr hab. Robertem Tomankiem, prof. UE.
W ramach współpracy z uniwersytetem uczniowie naszej szkoły biorą udział w zajęciach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD). EUD
jest ogólnopolskim programem edukacji ekonomicznej, prowadzonym przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych wraz z kilkoma prestiżowymi Uczelniami, między innymi z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli akademickich oraz ekspertów Fundacji, a studenci - wolontariusze opiekują się grupami warsztatowymi. Rodzice natomiast mogą brać udział w bezpłatnych wykładach.

KalendarzOgłoszenie

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Chorzowie odwołuje zajęcia lekcyjne od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 25 marca 2020 r. Jednocześnie dyrektor prosi o pozostanie uczniów w domu. W dniach 12 i 13 marca będzie zapewniona opieka świetlicy.
Prosimy śledzić media i wiadomości w dzienniku elektronicznym.